Агент лівого хорватського захисника дніпропетровського «Дніпра» Івана Стрініча, котрого «сватали» в київське «Динамо», на цих вихідних провів переговори з «неаполітанцями», - повідомляє Corriere dello Sport.
Як повідомляє джерело, після того, як спортивний директор «Наполі» Ріккардо Бігон повідомив про те, що взимку «партенопейці» підпишуть захисника, в Мілані, цими вихідними, відбулася зустріч керівництва «Наполі» з агентом Івана Стрініча та було поновлено перемовини з приводу трансферу.
За інформацією ЗМІ, велась мова про угоду на чотири роки з окладом в 1,4 мільйони євро в рік і щорічно ця сума зростатиме. Про те, чи влаштували дані умови обидві сторони стане відомо протягом найближчих кількох днів.