Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій розповів з ким хотів би зіграти у плей-офф Ліги чемпіонів.
- Наскільки «Шахтар» добре готовийй до 1/8 Ліги чемпіонів?
- Добре, і психологічно теж добре. Будемо добре працювати на зборах, щоб привести себе в хорошу фізичну форму. Подивимося, хто в нас буде суперник.
- Кого б не хотілося в суперники?
- Не знаю. Мені все одно. Звичайно, хотілося б зустрітися з «Боруссією» раніше ніж з «Челсі».
Раніше, нападник «Боруссії» Чіро Іммобіле заявив, що хотів би уникнути зустрічі саме з «Шахтарем», через те, що не хоче їхати в Україну.