Артем Кравець: «Не реалізував моменти у цій грі, реалізую в наступній»

Динамо Київ 14 Грудня, 20:55 790
Артем Кравець: «Не реалізував моменти у цій грі, реалізую в наступній»  | 19-27
Нападник київського «Динамо» Артем Кравець оцінив гру команди в осінній частині.

- Я думаю, що для «Динамо» Київ це були успішні півроку. Ми йдемо на першому місці в чемпіонаті, пройшли далі в Кубку, вийшли з першого місця групи в Лізі Європи. Я вважаю, що ми демонструємо дуже хорошу гру. В майбутньому ще попрацюємо на зборах, ще більше організуємо нашу гру. Сподіваюсь, продовжимо в тому ж дусі.

Не реалізував моменти у цій грі, реалізую в наступній, я працюю над цим.