- Я думаю, що для «Динамо» Київ це були успішні півроку. Ми йдемо на першому місці в чемпіонаті, пройшли далі в Кубку, вийшли з першого місця групи в Лізі Європи. Я вважаю, що ми демонструємо дуже хорошу гру. В майбутньому ще попрацюємо на зборах, ще більше організуємо нашу гру. Сподіваюсь, продовжимо в тому ж дусі.
Не реалізував моменти у цій грі, реалізую в наступній, я працюю над цим.