Ігор Суркіс: «Напруга Реброва спаде, коли він виграє пару Чемпіонатів України і доб`ється перемоги в єврокубках». ВІДЕО

Динамо Київ 14 Грудня, 21:30 3820
Ігор Суркіс: «Напруга Реброва спаде, коли він виграє пару Чемпіонатів України і доб`ється перемоги в єврокубках». ВІДЕО   | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Великий футбол» розповів про своє ставлення до Сергія Реброва та поділився очікуваннями від весняної частини Чемпіонату України.

Про Сергія Реброва

Сергій Станіславович знав, що він хотів, і багато чого з того, що він хотів, у нього втілилося. Те, що я бачу і те, що було раніше - це небо і земля. У плані тренувального процесу, в плані мікроклімату і настрою футболістів на кожну гру. Хлопці йому вірять, переживають за нього. Мені здається, його сила як тренера в тому, що він забув, що був колись футболістом - це дуже важливо. Бо якщо ти будеш пам'ятати, що ти був футболістом і міг зробити краще, ніж тепер твої підопічні, то це викликає роздратування.

Я дзвоню на базу о 12 годині ночі, кажу: «Сергій Станіславович, що таке?». А він каже, що йому ще кілька матчів потрібно подивитися нашого наступного суперника. У нього ж є сім'я, він молодий хлопець. І, напевно, повністю присвятивши себе футболу, а я стверджую, що він сьогодні повністю присвятив себе команді київського «Динамо» - він викликає величезну повагу.

Так, він трошки затиснутий, у нього є трохи внутрішньої напруги, але воно й зрозуміло. Все пройде після того, як Сергій Станіславович виграє пару раз Чемпіонат України і доб'ється перемоги в серйозних єврокубках, все це пройде.

Про Чемпіонат України

Гонка вона і є гонка. У нас завжди було протистояння з «Шахтарем» - трохи більше очок, трохи менше очок.

Що сталося з «Дніпром»? Я, чесно кажучи, засмучений. Тому що, коли гонка 3-х команд, то вона краще, йде інше загострення. Ми прийшли до того, що борються дві команди, в принципі 8 очок це багато.

Якщо ви хочете запитати, скільки я даю відсотків, що ми будемо чемпіонами, я скажу 50 на 50. «Шахтар» досвідчений боєць. Вони чітко знають, як виграються золоті медалі. Вони будуть битися до останнього, а ми повинні не розслаблятися. Гандикап 5 очок - це великий гандикап на ті 12 турів, що залишилися, я кажу прямо. Якщо ми будемо показувати ту якість гри і дивитися насамперед на себе, а не на «Шахтар» - ніщо нам не завадить стати чемпіонами.