Сидорчук: «Ми з хлопцями перед грою зі «Стяуа» навіть дивилися, хто може бути сіяними, хто несіяними - команди рівні. Легкого суперника точно не буде. Мені б хотілося, щоб був «Ліверпуль».
Також Сергій пригадав момент матчу з румунським клубом, коли віддав цікаву гольову передачу на Андрія Ярмоленка.
- Я пам’ятаю тільки кінець, коли Ярмола просив передачу, я йому намагався віддати, але боявся, що буде «поза грою».
Кравець: «Мені здається, що чим сильніша команда, проти якої ми будемо грати, тим для нас краще. Мені б хотілося б зіграти з «Ліверпулем», якщо буде така можливість».