«Я здивований поведінкою Олександра Красильникова. Не можна «вискакувати зі штанів». Потрібно залишатися гідною людиною. Вчора ти клявся в любові до України, сьогодні – до Росії. Немає питань, але інтереси клубів при цьому не повинні страждати. В перший день анексії Криму бити себе в груди і говорити, що ти російський громадянин, як мінімум, не розумно
Всі футболісти, які хотіли грати в українському чемпіонаті або в чемпіонаті інших країн –вже поїхали. Можливо, залишились ті, хто не встиг вирішити комплекс проблем – житлових чи сімейних. Сам футболіст вибирає подальшу дорогу, а ФІФА зобов’язана йому цей шанс зберегти».