Ультрас «Таврії»: «Керівництвом «Таврії» не було зроблено жодних спроб зберегти клуб

Футбол України 15 Грудня, 09:31 1020
Ультрас «Таврії»: «Керівництвом «Таврії» не було зроблено жодних спроб зберегти клуб    | 19-27
Представник ультрас «Таврії» Олег Комуняр - про реалії сімферопольського клубу.

«Я думаю, ще керівництвом «Таврії» не було зроблено жодних спроб зберегти клуб. Всі придумали собі якісь міфічні російські гроші і те, що гратимуть в першій російській лізі. Зійшлось на тому, що їх «правдами-неправдами» заявили в другу лігу. Ніяких спроб зберегти клуб не зробили. Керівництву було не до цього, а менеджмент хотів грати в Росії», - сказав Комуняр в ефірі «Профутболу».