Генеральний директор київського «Динамо» Резо Чохонелідзе прокоментував результати жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, у якому «біло-сині» зустрінуться з французьким «Генгамом».
- Чи задоволені ви результатами жеребкування?
- Всі команди, які дійшли до цього етапу Ліги Європи, - серйозні суперники. Всім відомо, на якому рівні знаходиться французький футбол. «Генгам» - дуже серйозна команда, вони показали свою майстерність, обігравши «ПСЖ» в останньому турі.
- «Динамо» не дуже щастить у матчах з французькими клубами...
- Не сказав би, що проблема - у французьких командах. Зараз у нас змінився малюнок гри, з'явився дуже талановитий тренер Сергій Ребров, який інакше будує гру. Невдачі в матчах з французами - це історія, а ми повинні дивитися в майбутнє. Думаю, негатив зміниться позитивом.
- Вам відомо, як Сергій Ребров відреагував на жеребкування?
- Він дуже серйозно оцінює команду «Генгам». Думаю, тренерський штаб «Динамо» вже почне вивчати суперника і працювати над тактичною схемою, -сказав Чохонелідзе в ефірі каналу «Футбол 1».