Мирон Маркевич: «Динамо» пройде далі»

Динамо Київ 15 Грудня, 13:29 2363
Мирон Маркевич: «Динамо» пройде далі»  | 19-27
Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич прокоментував результати жеребкування плей-оф єврокубків для українських команд.

Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич прокоментував результати жеребкування плей-оф єврокубків для українських команд.

Нагадаємо, що у 1/16 Ліги Європи «Дніпро» отримало «Олімпіакос», київське «Дінамо» - французький «Генгам», а «Шахтар» у 1/8 Ліги чемпіонів зіграє з «Баварією».

«Є «Олімпіакос» - значить, є «Олімпіакос», нічого вже не зміниться. Треба готуватися до цієї команди, тим паче, це вже, здається, третя зустріч із ними для мене як тренера. Це хороша команда, яка добре зарекомендувала себе в Лізі чемпіонів та повинна була проходити далі. «Олімпіакос» добре грає вдома, тому зустріч буде непростою», - сказав Маркевич в ефірі каналу «Футбол 1».

«Шахтарю» могло б і більше пощастити, бо їм попався найсильніший суперник із усіх можливих. А «Динамо», думаю, пройде далі».