Олександр Головко: «Усі команди хотіли отримати «Генгам»

Динамо Київ 15 Грудня, 13:48 1442
Олександр Головко: «Усі команди хотіли отримати «Генгам»  | 19-27
Екс-захисник київського «Динамо» Олександр Головко поділився враженнями від суперників, якого київське «Динамо» та дніпропетровський «Дніпро» отримали у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Екс-захисник київського «Динамо» Олександр Головко поділився враженнями від суперників, якого київське «Динамо» та дніпропетровський «Дніпро» отримали у 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Із такими клубами грати можна і потрібно. Якщо по «Олімпіакосу», можливо, ще є якісь моменти, то «Генгам» знаходиться нижче всіх в рейтингу, всі команди хотіли його в суперники. Так що, мені здається, жеребкування більш ніж вдале», - сказав Головко в ефірі каналу «Футбол 1».

«Думаю, що показником для команди Реброва буде наступний сезон повністю. Враховуючи участь клубу в єврокубках, потрібно правильно розподіляти зусилля, адже не у всіх це виходить. Можна вивести команду на пік форми, а потім потрапити на яму в чемпіонаті у матчах з головними конкурентами. Тому зараз потрібно дуже багато рахувати, складаючи програми підготовки. Чи вистачить у «Динамо» складу, щоб грати і в чемпіонаті, і в Лізі Європи? Думаю, що вистачить.

Кияни пройдуть «Генгам», впевнено пройдуть. Рівень підготовки буде достатнім, щоб проходити таку команду».