Форвард «Динамо» Дьємерсі Мбокані, який сезон провів у Франції, відреагував на майбутнього суперника киян у 1/16 фіналу Ліги Європи - французький «Генгам».
«Жереб випав! Ми зустрінемося з французьким «Генгамом» у Лізі Європи», - написав Мбокані у Facebook.
