Голкіпер «Баварії» Мануель Нойєр, який є претендентом на «Золотий м'яч"-2014, прокоментував результат жеребу 1/8 Ліги чемпіонів.
«Це зовсім незнайомий для нас суперник, підготуватися до матчу буде дуже непросто. Але наш тренер і команда аналітиків як і завжди отримає в своє розпорядження всю необхідну інформацію.
Я особисто ще ніколи не грав проти цієї команди. У складі збірної я один раз грав на стадіоні у Львові, коли ми на Євро-2012 виграли у Португалії з рахунком 1:0. Це хороший знак. Я впевнений, що ми зможемо вийти в чвертьфінал», - наводить слова Нойєра з посиланням на офіційний сайт «Баварії» football24.ua.
Нагадаємо, що за результатами жеребкування 1/8 Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» зустрінеться з «Баварією».