Агент Мілевського: «Хочемо довести Україні, що Артема даремно списали»

Динамо Київ 15 Грудня, 20:49 1403
Агент Мілевського: «Хочемо довести Україні, що Артема даремно списали»  | 19-27
Футбольний агент Олександр Панков, який представляє інтереси Артема Мілевського, прокоментував можливість повернення свого клієнта до «Динамо» та бажання влаштувати футболіста у європейському топ-клубі.

Футбольний агент Олександр Панков, який представляє інтереси Артема Мілевського, прокоментував можливість повернення свого клієнта до «Динамо» та бажання влаштувати футболіста у європейському топ-клубі.

«Київське «Динамо» – великий клуб. Але на сьогоднішній день у Артема діє контракт з «Хайдуком» ще на півтора роки. У нього дуже велике бажання повернутися, але це має бути обопільно − від президента, тренерського штабу та вболівальників», - розповів Панков під час відеоконференції на сайті «ТСН Проспорт».

«Коли ми з Артемом почали співпрацю, я зрозумів кілька важливих речей. Людина усвідомила, що футбол для нього на першому місці, і крім футболу його нічого не цікавить. І ця позиція дає свої плоди. Сьогодні ми бачимо Артема на перших сторінках усіх газет Хорватії, усі його обожнюють. Дай бог, що далі буде ще краще».

«Дуже багато клубів стежать за Артемом. Пару ігор тому приїжджали скаути з «Лілля», «Саутгемптона», дортмундської «Боруссії». Ми отримали дві пропозиції - з Південної Кореї та з команди Серії А. Але позиція «Хайдука» така: усі футболісти продаються, крім одного - Мілевського. Вони взяли гравця з великим ім'ям, провели велику роботу в плані його підготовки, і не хочуть розмінюватися на маленькі клуби. Хочуть продати Артема якісно, ​​щоб підняти імідж».

«Є сума відступних - це не велика сума, трохи більше мільйона. Нещодавно мені дзвонив агент із Таїланду, пропонував місцевий клуб. Я сказав, що сьогодні в наші плани Таїланд не входить - хіба що поїхати на відпочинок. Артем хоче грати в хорошому чемпіонаті».

«Головним подарунком для мене буде, коли ми зробимо хороший трансфер Артема в європейський клуб, і він повернеться до збірної. Хочемо показати всій України, що даремно списали Артема в 30 років. Для Європи це прекрасний вік для досягення результату».

«Думаю, що у тренерській роботі Артему було б складно. Я б сказав, що він був би більш цікавий і корисний як менеджер або скаут. Їздити, подорожувати - це те, що він любить. Робота тренера - трішки не його, на мою думку. Або я б радив йому після закінчення кар'єри зайнятися якимось бізнесом».