Вадим Євтушенко прокоментував своє призначення на пост головного тренера «Динамо-2».
Після того, як Олександр Хацкевич залишив посаду наставника команди, щоб очолити національну збірну Білорусі, посада старшого тренера динамівських резервістів залишалася вакантною. Сьогодні ввечері новим старшим тренером «Динамо-2» був призначений Вадим Євтушенко. Про перші плани і зимовий графік робіт киян він розповів в невеликому коментарі сайту «football.ua».
- Вадиме Анатолійовичу, вітаємо з призначенням. Коли приступаєте до роботи? Вже відомі плани команди?
- Поки що рано говорити про конкретику. Ґрунтовні бесіди з президентом клубу Ігорем Михайловичем Суркісом і головним тренером «Динамо» Сергієм Станіславовичем Ребровим ще попереду. Тоді й можна буде розповісти про плани команди на зимовий антракт.
- Коли призначений вихід «Динамо-2» з відпустки?
- 12 січня. Ймовірно, команда візьме участь у Меморіалі Макарова-2015, однак точніше про подальші плани поговоримо вже пізніше.