- Що скажете про «Генгам», суперника «Динамо»?
- Так, киянам, звичайно, пощастило. Хоча, давайте не будемо говорити заздалегідь. Просто необхідно уникнути недооцінки суперника. Ми мало знаємо про них, і на європейській арені зараз цей клуб виглядає слабше, ніж «Динамо». Якщо кияни будуть перебувати в такій же формі, як восени, то просто зобов'язані французів без проблем.
- Так, недооцінювати «Генгам» не можна, адже вони у внутрішньому чемпіонаті вдома обіграли ПСЖ...
- Згоден, взагалі жодну команду не можна так позиціонувати до гри. Але, слава Богу, у Реброва зараз всі хлопці розуміють, для чого вони виходять на футбольне поле. Так що, якщо провідні гравці будуть в такій же формі, як під кінець першого кола, то за «Динамо» я не переживаю, - розповів Сабо в інтерв’ю «ua-news.in.ua».