Олег Саленко: «Сподіваюся, «Динамо» дійде, як мінімум, до півфіналу Ліги Європи»

Динамо Київ 16 Грудня, 09:31 1028
Олег Саленко: «Сподіваюся, «Динамо» дійде, як мінімум, до півфіналу Ліги Європи»   | 19-27
Колишній форвард «Динамо» - про результат жеребкування плей-офф Ліги Європи для українських команд.

«Грати у футбол на один манер не можна. Ребров зміг принести в гру «Динамо» зміни, - цитує Саленка matchday.ua. - Він запросив собі в помічники іспанського тренера, і це принесло свої плоди. Сподіваюся, наступним, кого торкнутися зміни, стане «Дніпро». Має змінитися і «Шахтар». Хоча йому зробити це буде дуже важко.

Давати прогноз на результат матчів першої стадії плей-офф єврокубків важко. «Динамо», в принципі, попалася несильна команда. «Дніпру», мені здається, теж. Ну а «Шахтарю», навпаки, дуже сильна. У будь-якій справі потрібен прогрес. Якщо ти граєш зі слабкими суперниками, то регресуєш, якщо з сильними, то обов'язково прогресуєш. Упевнений, «Динамо» та «Дніпро» пройдуть далі, але хотілося б, щоб вони на цьому не зупинилися. Сподіваюся, «Динамо» дійде як мінімум до півфіналу Ліги Європи».