Василь Кардаш: «Динамо» без особливих проблем може пройти в 1/4 фіналу Ліги Європи»

Динамо Київ 16 Грудня, 12:17 900
Василь Кардаш: «Динамо» без особливих проблем може пройти в 1/4 фіналу Ліги Європи»  | 19-27
Екс-гравець київського «Динамо» Василь Кардаш поспілкувався з кореспондентом XSPORT та розповів про суперників українських клубів у єврокубках.

Екс-гравець київського «Динамо» Василь Кардаш поспілкувався з кореспондентом XSPORT та розповів про суперників українських клубів у єврокубках.

«Я думаю, що «Динамо» зобов'язане проходити такого суперника, як «Генгам». В принципі, «Дніпро» теж може проходити далі. Звичайно, не пощастило «Шахтарю». «Гірникам», як мінімум, буде важко. Для мене «Баварія» - фаворит Ліги Чемпіонів.

Думаю, «Динамо» без особливих проблем може пройти в 1/4 фіналу. Потім, звичайно, будуть серйозні суперники і у киян з'явиться можливість проявити свій потенціал. Букмекери зараз не дуже вірять в «Динамо» і не ставлять команду з Києва в ряд фаворитів. Але якщо придивитися, то з англійцями і французами у нас непогана статистика. Трохи важче з командами з Італії. Особливо, добре зараз виглядає «Рома».

Інша справа, що навесні команді Реброва буде не вистачати ігрової практики в офіційних матчах. Це може принести деякі проблеми тренерському штабу. Але, повторюся, «Генгам» повинні перемагати в будь-яких кондиціях», - додав Кардаш.