Екс-вінгер «Металіста» згадав харківський період своєї кар'єри.
"Моя робота в Україні - це справжнє випробування, - заявив аргентинець, пише MatchDay. - Я їхав в команду, де мені обіцяли участь в Лізі Чемпіонів і комфортні умови. Насправді, все виявилося іншим».
"У Лігу Чемпіонів нас не пустили, холод і сніг приводив мене у відчай. А потім у них почалася революція, і я твердо вирішив: досить цього жаху! Більше мене в Харкові не буде», - зізнався Алехандро Гомес.
Алехандро Гомес: «Почалася революція, і я твердо вирішив: більше мене в Харкові не буде»
Екс-вінгер «Металіста» згадав харківський період своєї кар'єри.