«Шахтар» в єврокубках заробив втричі більше «Динамо» і «Дніпра»

Динамо Київ 16 Грудня, 19:14 1092
«Шахтар» в єврокубках заробив втричі більше «Динамо» і «Дніпра»  | 19-27
За участь у груповому раунді ЛЧ і вихід в 1/8 турніру «Шахтар» вже заробив € 15,6 млн.

Це майже на € 1,5 млн. менше, ніж отримали гірники за весь минулий євросезон. Ще € 3,9 млн. донеччани отримають, якщо пройдуть в 1/4, повідомляє видання «Вести».

Доходи ж «Динамо» та «Дніпра» в ЛЄ набагато менше. Кияни заробили € 2,9 млн, а дніпряни - € 2,2 млн. Вихід в 1/8 принесе ще € 350 тис. Найбільше за осінню частину єврокубків отримає «Реал» (€ 18,1 млн.), Що виграв усі матчі групового етапу ЛЧ. Переможець ЛЧ отримає € 10,5 млн., А ЛЄ - € 5 млн.

«Металіст» за цей євросезон отримає € 1,3 млн. «Зоря» - € 270 тис, а «Чорноморець» - € 140 тис.