«Динамо» пропонує Стрінічу 2 мільйони євро в рік

Динамо Київ 17 Грудня, 08:39 1247
«Динамо» пропонує Стрінічу 2 мільйони євро в рік  | 19-27
Київське «Динамо» хоче випередити «Наполі» і підписати контракт з хорватським захисником дніпропетровського «Дніпра» - Іваном Стрінічем.

Київське «Динамо» хоче випередити «Наполі» і підписати контракт з хорватським захисником дніпропетровського «Дніпра» - Іваном Стрінічем.

Про це повідомляє відомий італійський трансферний експерт Альфредо Педулла.

Він зазначає, що агент Стрініча вже зустрівся з представниками обох клубів.

Неаполітанці пропонують чотирьохрічний контракт із заробітною платою в 1,5 мільйони євро.

Натомість, київське «Динамо» запропонувало 2 мільйони євро в рік плюс бонуси. Контракт може бути розрахованим на ті ж чотири роки.

Найближчим часом сам Стрініч зробить свій вибір, однак, як зазначає італієць, напевно, цей вибір буде не на користь «Динамо», адже Іван хоче пограти в Європі.