Київське «Динамо» хоче випередити «Наполі» і підписати контракт з хорватським захисником дніпропетровського «Дніпра» - Іваном Стрінічем.
Про це повідомляє відомий італійський трансферний експерт Альфредо Педулла.
Він зазначає, що агент Стрініча вже зустрівся з представниками обох клубів.
Неаполітанці пропонують чотирьохрічний контракт із заробітною платою в 1,5 мільйони євро.
Натомість, київське «Динамо» запропонувало 2 мільйони євро в рік плюс бонуси. Контракт може бути розрахованим на ті ж чотири роки.
Найближчим часом сам Стрініч зробить свій вибір, однак, як зазначає італієць, напевно, цей вибір буде не на користь «Динамо», адже Іван хоче пограти в Європі.