Владислав Ващук: «Пройти «Генгам» не самоціль для киян. Ціль – вище».

Динамо Київ 17 Грудня, 09:56 1355
Владислав Ващук: «Пройти «Генгам» не самоціль для киян. Ціль – вище».       | 19-27
Екс-футболіст київського «Динамо» та збірної України Владислав Ващук для 1927.com.ua прокоментував результати жеребкування плей-офф Ліги Європи та Ліги чемпіонів для українських команд.

Екс-футболіст київського «Динамо» та збірної України Владислав Ващук для 1927.com.ua прокоментував результати жеребкування плей-офф Ліги Європи та Ліги чемпіонів для українських команд.

«Я сподіваюсь, що якщо «Динамо» гратиме так, як і грало в цьому півколі та якщо ще й підсилиться – то особливих проблем з «Генгамом» не повинно бути. Пройти французів – не самоціль для киян. Ціль – вище. Навіть якби був не «Генгам», а хтось інший – все одно потрібно проходити.

В «Дніпра» та «Шахтаря» цікаві суперники. Головне те, - на скільки наші команди будуть готові продемонструвати свою гру. «Шахтареві», звісно, буде значно складніше. Проте, для вболівальників це будуть дуже цікаві поєдинки».

Микола Тимощук