Володимир Безсонов: «Фінал Ліги Європи? Усе в руках і ногах динамівців»

Динамо Київ 17 Грудня, 11:55 1255
Володимир Безсонов: «Фінал Ліги Європи? Усе в руках і ногах динамівців»  | 19-27
Колишній захисник київського «Динамо» та збірної СРСР Володимир Безсонов вважає, що нинішня команда Сергія Реброва здатна дійти до фіналу Ліги Європи.

Колишній захисник київського «Динамо» та збірної СРСР Володимир Безсонов вважає, що нинішня команда Сергія Реброва здатна дійти до фіналу Ліги Європи.

- Ви очікували побачити настільки впевнену ходу «Динамо» в груповому раунді Ліги Європи?
- Суперників киян не можна віднести до топових, але це жодною мірою не применшує заслуг команди Сергія Реброва. Динамівці впевненіше за всі українські клуби виступили на цій стадії, осічку в Данії вважаю випадковою. Що поробиш, клас «Динамо» вище, ніж у опонентів.

- Як ви думаєте, нинішньому «Динамо» під силу дістатися фіналу турніру?
- Все в руках і ногах динамівських футболістів. Багато чого буде залежати від підготовки команди. Не треба думати про фінал, треба поступово, за крок за кроком йти до цієї мети, тільки так можна домогтися високих результатів.

- Майбутній суперник «Динамо», французький «Генгам», в основному баражує між вищим і першим дивізіонами...
- ...Недооцінку противника я виключаю. Уже сам по собі вихід команди в 1/16 Ліги Європи говорить про силу колективу. До того ж у Франції не так вже просто виграти Кубок країни, за рахунок чого «Генгам» і пробився в єврокубки. Упевнений, для перемоги киянам доведеться докласти максимум зусиль.

- В очних матчах з французькими клубами відчутна перевага на боці супротивника.
- Не треба звертати уваги на цю статистику. Вважаю, що в майбутньому протистоянні фаворитом є київське «Динамо», що й потрібно підтвердити на футбольному полі в лютому, - цитує «Прессинг» інтерв'ю Безсонова газеті «Команда».