Один із лідерів «Говерли» та екс-нападник київського «Динамо» Максим Шацьких розповів про плани ужгородської команди на зимову перерву.
- За попередньою інформацією команда вийде з відпустки 11 січня. У планах - виліт до Туреччини. Швидше за все, проведемо два збори. Про точні терміни вам сказати не можу. Але я чув, що перший збір триватиме три тижні. Наприкінці лютого закінчується другий збір, більш ігрової спрямованості...
- Все більше футболістів висловлюють бажання покинути «Говерлу» через фінансові проблем. Чи є надія на поліпшення ситуації навесні?
- Із такою обстановкою в країні та й у футболі в цілому, я навіть не знаю, як складуться справи після зимових канікул. Зараз у багатьох командах є проблеми. Природно, сподіваюся і вірю в те, що ситуація покращиться. Якби від нас щось залежало, я міг вам сказати більше. Дай бог, щоб все налагодилося. Адже не може бути завжди все погано...
- У середу відбудеться зустріч головного тренера В'ячеслава Грозного з президентом клубу, де обговорюватиметься питання фінансування команди у весняній частині сезону. Із побоюванням чекаєте новин щодо підсумків цієї розмови?
- Та я спокійний. Якби від мене щось залежало, може бути і переживав. Як вирішить керівництво клубу так воно і буде. У принципі є певна впевненість, що все буде нормально. У нас зараз непогана команда. Сподіваюся, «Говерла» не повторить долю «Арсеналу», - розповів Шацьких 1football.info.