Хавбек «Барселони» Хаві заявив, що хотів би одного разу очолити каталонську команду, як це свого часу зробив Пеп Гвардіола
«Сподіваюся, я зможу піти шляхом Гвардіоли, тим більше що тут мій дім. Мої дні в якості гравця полічені, це зрозуміло. Я відчуваю, що моєму тілу складніше відновлюватися, і мені доводиться вирішувати, скільки зусиль прикладати. Я вже не в тій формі, щоб грати кожні три дні або частіше», - сказав Хаві.