Колишній віце-президент ФФУ Андрій Павелко сьогодні був призначений головою робочої групи з підготовки позачергового Конгресу ФФУ, призначеного на 6 березня 2015 року.
Нагадаємо, що всього 10 днів назад Павелко пішов зі своєї посади.
Повернути в президію Андрія Павелко як віце-президента ФФУ попросив президент Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов, а згодом Павелко був обраний керівником робочої групи.
Новообраний керівник робочої групи поки не знає, чи буде він балотуватися на пост президента ФФУ. «З моєю заявою про перезавантаження погодилися всі. Тому, власне, і призначили позачерговий Конгрес. Я головний кандидат на пост президента ФФУ? Думаю, їх буде багато. Найголовніше, що процес буде відкритим. А робоча група з сьогоднішнього дня буде тримати на контролі діяльність федерації, - наводить слова Павелка MatchDay. - Вважаю, що представники ЗМІ мають бути представлені колективним членом в Конгресі ФФУ. Для журналістів повинна бути відкрита інформація. Історія з м'ячами повинна бути розслідувана. Цей скандал не красить ні одну організацію. Так само вважаю, що і вболівальники повинні бути представлені в керівництві ФФУ, як колективний член».