Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс заявив про те, що більше ніколи не повернеться до роботи у керівному кріслі Федерації футболу України.
«Якщо мене дуже попросять, то, безумовно, я погоджуся приходити в Будинок футболу і допомагати.
Але я ніколи не погоджуся стати президентом ФФУ, тому що для мене це вже в минулому», - сказав Суркіс в ефірі каналу «Футбол 1».