Генеральний директор донецького «Шахтаря» поділився враженнями після відвідування XVI Конгресу ФФУ.
«Сьогодні був на XVI Конгресі ФФУ, де було прийнято рішення про скликання позачергового Конгресу, на якому буде обраний новий президент ФФУ. Виходячи з того, що побачив і почув, можу з повною упевненістю сказати, що наш український футбол потребує повного перезавантаження.
І починати її необхідно з найголовнішого нашого футбольного органу - членів Конгресу ФФУ, які на сьогоднішній день не в змозі поставити перед президентом ФФУ чіткі прораховані завдання і за них запитати; які беруть участь у роботі конгресів ФФУ по 15-20 років, при цьому змінюючи президента за президентом, а віз, як кажуть, і нині там - повна колективна безвідповідальність за український футбол. Я вважаю, що цей Конгрес не в змозі обрати президента ФФУ, який змінить наш футбол на краще», - пише Палкін на своїй сторінці у Facebook.