Екс-гравець «Баварії» вийшов із в`язниці і має намір повернутися у футбол

Світовий футбол 18 Грудня, 22:22 1712
Екс-гравець «Баварії» вийшов із в`язниці і має намір повернутися у футбол   | 19-27
Колишній захисник «Баварії» Брено повернувся до Бразилії і має намір відновити футбольну кар'єру.

Колишній захисник «Баварії» Брено повернувся до Бразилії і має намір відновити футбольну кар'єру.

25-річний футболіст провів 2 роки і 9 місяців у в'язниці за те, що у липні 2011 року підпалив свій власний будинок з метою отримати компенсацію.

Найближчим часом бразилець прибуде в розташування клубу «Сан-Паулу», з яким він домовився про співпрацю ще будучи в ув'язненні.

Кілька вболівальників у Бразилії впізнали футболіста в аеропорту і попросили автографи.

«Я повернувся до Бразилії з високо піднятою головою, це буде новий старт моєї кар'єри», – заявив Брено.