Колишній захисник «Баварії» Брено повернувся до Бразилії і має намір відновити футбольну кар'єру.
25-річний футболіст провів 2 роки і 9 місяців у в'язниці за те, що у липні 2011 року підпалив свій власний будинок з метою отримати компенсацію.
Найближчим часом бразилець прибуде в розташування клубу «Сан-Паулу», з яким він домовився про співпрацю ще будучи в ув'язненні.
Кілька вболівальників у Бразилії впізнали футболіста в аеропорту і попросили автографи.
«Я повернувся до Бразилії з високо піднятою головою, це буде новий старт моєї кар'єри», – заявив Брено.