Ультрас України - про російський прапор на трибуні вболівальників «Стяуа» в матчі проти «Динамо» в рамках групового етапу Ліги Європи.
«В Бухаресті на матч Ліги Європи між Стяуа Бухарест та Динамо Київ на трибуні вболівальників Стяуа з'явився прапор росії , протримався він там хвилини дві, після чого ультрас Стяуа його зняли.
Пізніше вияснилось що прапор був вивішений людиною з Молдови яка вболіває за Стяуа.Але всі ультраc інших клубів були обурені цим прецедентом де і висловились в пресі. Деякі з них зробили і банера!
Після цього ультрас Стяуа вибачилися і повідомили що людина покарана!
1.Ультрас Ясси : На facebook націоналісти на трибунах комуністи!
У четверг ввечорі ви зробили моральну помилку,
Російський прапор показати - це Національна зрада!!!
2.Ультрас Динамо Бухарест : Шкода крові, яка була пролита цілою армією -щоб після 70 років зробити жести бравадою!», - повідомляють Ультрас на своїй сторінці «ВКонтакте».


