Про повернення орендованих гравців у Київ розказав головний тренер «Говерли» В`ячеслав Грозний.
«Тільки починаєш приводити різношерстий колектив до спільного знаменника, як все доводиться починати спочатку. Складно сказати, що буде і після зимової перерви - можливо, деякі виконавці знову покинуть команду, - пожалівся Грозний в інтерв'ю «СЭ» в Украине». - Наскільки мені відомо, на перший збір із «Динамо» повинні відправитися Максим Коваль і Сергій Мякушко. Добре це чи погано? Думаю, добре. Адже це в тому числі - плоди роботи нашого штабу.
Можливо, на цей етап підготовки зі столичною командою відправився б і Віталій Каверін, але у цього футболіста є певні фізичні проблеми. Якщо він залікує свої травми, у нього є можливість проявити свій потенціал. Упевнений, цей хлопець виросте в дуже сильного футболіста, за своїми даними він нагадує Євгена Коноплянку».