Сергій Палкін: «Чому міністр може бути іноземцем, а президент ФФУ - ні?»

Футбол України 19 Грудня, 11:20 897
Сергій Палкін: «Чому міністр може бути іноземцем, а президент ФФУ - ні?»  | 19-27
Гендиректор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін продовжує наполягати на повному перезавантаженні футбольної влади в Україні.

Гендиректор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін продовжує наполягати на повному перезавантаженні футбольної влади в Україні.

«Я очікував побачити, які завдання були поставлені і що було зроблено. Але в результаті отримав рекламний буклет, брошуру про те, які департаменти є в ФФУ, аудиторський звіт і блокнот.

Я прийшов на Конгрес, щоб оцінити, як ФФУ працювала в цьому році. У підсумку я оцінити не можу. Складається ситуація, коли Конгрес не в змозі поставити ФФУ чіткі завдання. Виходить колективна безвідповідальність. Чому вони не ставлять завдання? Якщо вони поставлять завдання, то потім президент ФФУ спустить іх на обласні федерації і буде з них питати. І якщо вони завдання не виконяють, то голови обласних федерацій будуть змінюватися кожні півроку. Їм це не треба.

Я говорю про повне перезавантаження - від низів і до верхів. Потрібно, щоб усі обласні федерації обрали амбітну молодь. Тоді всі ці люди прийдуть до Конгресу, оберуть нормального президента і поставлять йому завдання.

Чому міністр може бути іноземцем, а президент ФФУ - ні? Я вважаю, що це цілком логічна тема. Кандидатів можна знайти предостатньо, і вони не будуть завуальовані ніякими партіями і рухами. Можна знайти грамотного, відмінного кандидата», - сказав Палкін в ефірі «Футбол NEWS».