Наставник «Рубіна» Рінат Білялетдінов прокоментував ситуацію з нападаючим Марко Девічем, що практично не грав у нинішньому сезоні.
«У Марко своє бачення тренувального процесу. Я йому кажу: «Марко, те, що було в «Металісті» - тут не пройде». Тренуватися на легкості і грати на свіжості не вийде. Але у нього якийсь свій консультант за тисячі кілометрів, якому він дзвонить і питає, що йому робити в плані підготовки. Команда тренується в одному режимі, він - в іншому. Так не піде. Девіч - гравець команди, а не свого реабілітолога. Коли в червні почалася робота, Девіч порахував себе примою. Сказав йому: «Ти не прима і ніяких поблажок не буде. Або робиш все по програмі, або...».
Адже і Караденіз, і Навас, яким за 30, орють на зборах і тренуваннях. Але коли Девіч спочатку ставить умови і каже, що це він робитиме, а це не буде, що це йому можна, а це не можна. Я сказав Марко вже тоді: «Ти ризикуєш багатьом і принципи твої мене не влаштовують, тому що ти повинен працювати нарівні з усіма», - цитує наставника «Рубіна» «Бизнес Online».