Екс-нападник одеського «Чорноморця» Олексій Антонов розказав, як йому зараз грається у казахстанському «Актобе», та чи сподівається він на повернення до збірної України.
«Тактика залишилася тією ж. Змінився головний тренер. Після того, як на зміну Володимиру Никитенку прийшов Володимир Газзаєв, я став основним гравцем і висунувся на вістря атаки. Ми стали більше пресингувати - особливо на чужій половині поля і тепер частіше розгортаємо атаки довгими передачами у фланги. Раніше грали дрібніше».
«Мені потрібно просто доводити самому собі, що я можу грати на хорошому рівні. Тип таких доказів - тільки один: забиті голи. А говорити про повернення в збірну - безглуздо. Я ж не можу викликати себе сам, адже вірно?!»
«Уважно стежу за тим, що відбувається в «Чорноморці» - відносно недавно спілкувався на цю тему з Олексієм Гаєм. Що ж, ситуація важка. І хоча я, як можу, намагаюся підтримати хлопців, розмовами тут не допоможеш. Сім'ї хлопців мої слова не прогодують. Я про все це знаю не з чуток: сам був у такому становищі - у Кривому Розі. Хоча... Там, напевно, було гірше».
«Мені подобається Америка. У Нью-Йорку вже був, тепер душа проситься в Майамі - ближче до океану. Іноді думаю, що догравати найприємніше було б десь в MLS. Подивимося... А раптом вийде? Хоча поки що думати про це зарано», - розказав Антонов в інтерв'ю «СЭ» в Украине».