Дінамівська легенда Володимир Безсонов - про шанси своєї колишньої команди у Лізі Європи.
«Гадаю, цей французький середнячок іще «потягається» з киянами. Історія це неодноразово доводила. Пригадаю, був і «Сент-Етьєн» 1975 року, а згодом і «Лаваль», якщо не зраджує мені пам’ять. Не так давно оступилися в протистоянні з «Бордо». Хоча тамтешній чемпіонат котирується нижче англійського, італійського та іспанського, їхній футбол — серйозного рівня. Не просто так французька національна збірна свого часу вигравала чемпіонати світу та Європи, котра подарувала справжніх легенд цього виду спорту. Безсумнівно, потрібно готуватися та налаштовуватися, навіть не допускаючи думки про розслаблення. Уже навіть не хочу згадувати про одвічну проблему у вигляді відсутності ігрової практики. Нехай краще не бідкаються, а на зборах підшуковують якісних візаві, щоби зняти з порядку денного це питання. У цілому ж, уважаю, що саме «Динамо» — фаворит цього протистояння. Киян ніхто не зрозуміє, якщо вони не пройдуть «Генгам». Дай Бог, аби все склалося для них так, як того вимагає їхнє реноме. Погоджуся: якщо динамівці зіграють на своєму максимумі та продемонструють серйозне налаштування, то проблем не повинно виникнути. Їм вистачить навіть того, що вони показували на полі після кількох місяців роботи з Ребровим, коли з’явилася самовіддача та поставлена гра.
Загалом, уболіватиму за всі команди. Уважаю, що «Динамо» та «Дніпро» перебувають у якості фаворитів, отож зобов’язані проходити далі, а «Шахтар», потрібно визнати, має менше шансів напередодні поєдинку з найкращою командою світу», - сказав Безсонов в інтерв'ю «Українському футболу».