У нинішньому сезоні битву за звання кращого бомбардира чемпіонату ведуть шість гравців. Не пишу форвардів, тому що ні Андрія Ярмоленка, ні Еріка Бікфалві, на Клейтона Шав'єра не можна віднести до чистих гравців атакуючого амплуа. Все-таки вони роблять ще й великий обсяг чорнової роботи на полі.
Бомбардирська шістка пішла на зимову перерву на чолі з Ярмоленко і Бікфалві, які роззабивалися в останніх турах. Починаючи з 12-го, півзахисник луцької «Волині» Ерік Бікфалі забив п'ять м'ячів, а динамівський вінгер Андрій Ярмоленко відзначився тричі. Ще один киянин Артем Кравець в останніх матчах втратив міцне місце в основному складі команди Сергія Реброва і через це став забивати менше. Також розгубив після 6-го туру своє гольове чуття і «гірник» Олександр Гладкий. У семи наступних матчах чемпіонату він не забивав жодного разу і тільки в поєдинку перенесеного 10-го туру проти «Говерли» нападник донеччан зумів забити два м'ячі та повернутися в гонку бомбардирів.
Всього наші снайпери наколотили 48 м'ячів на шістьох. Найчастіше від них страждав маріупольський «Іллічівець» - 10 пропущених голів. Причому, у двох матчах вони пропускали в результаті хет-триків Кравця і Шав'єра. Лучанин Бікфалві свої три м'ячі забивав маріупольцям в двох матчах чемпіонату. Рідше за всіх від шістки бомбардирів пропускало київське «Динамо» і донецький «Шахтар» - по одному разу, пише XSPORT.
