Тарас Степаненко: «Якби не дві поразки - ми були б на один пункт попереду «Динамо»

Динамо Київ 20 Грудня, 10:13 840
Тарас Степаненко: «Якби не дві поразки - ми були б на один пункт попереду «Динамо»  | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» підбив підсумки виступам «гірників» в першому півколі УПЛ.

«Так як ми грали із «Зорею» - це не припустимо. Це був ніби товариський матч. Містер сказав, що потрібно дати пограти тим хлопцям, які менше грають, але вони, мабуть, були не зовсім сконцентровані.

З донецьким «Металургом» - здорово відіграв їхній воротар. І якщо не забиваєш ти – забивають тобі. Топ-команда, як «Шахтар», не може дозволити собі грати подібним чином.

Якби не ці дві поразки – ми були б на один пункт попереду «Динамо», - сказав Степаненко в ефірі «Футбол 1».