Сергій Палкін: «Якщо не буде продаж, то і придбань ми робити не будемо»

Футбол України 20 Грудня, 17:49 605
Сергій Палкін: «Якщо не буде продаж, то і придбань ми робити не будемо»    | 19-27
Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін - про трансферну політику «гірників» в період зимового міжсезоння.

Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін - про трансферну політику «гірників» в період зимового міжсезоння.

«Якщо не буде якихось продаж, то і придбань ми робити не будемо. - Більш того, вважаю, що випускники нашої академії себе досить добре зарекомендували. Вони гідні того, щоб ми звернули на них увагу і залучили в команду. Імена, думаю, ви прекрасно знаєте - це хлопці, які в «Іллічівці», в «Зорі», - цитує matchday.ua Палкіна, посилаючись на «Футбол 1».