Марко Рубен хоче продовжити кар'єру в «Росаріо Сентраль».
Нападник київського «Динамо» Марко Рубен, який нині грає на правах оренди за «Тигрес», може перейти в аргентинський клуб «Росаріо Сентраль», повідомляє «Хsport» посилаючись на ESPN.
Рубен незадоволений своїм становищем в мексиканській команді, тому вже під час зимового трансферного вікна він спробує піти з «Тигрес» і домовитися з «Динамо» про перехід в «Росаріо Сентраль».
У цьому сезоні Рубен провів 10 матчів за «Тигрес» в Чемпіонаті Мексики, але голів не забивав.
Відзначимо, що «Росаріо Сентраль» є рідним клубом для аргентинця, за який він виступав з 2004 по 2006 рік.