Макаренко: «Хочеться пограти в Лізі чемпіонів, спробувати себе на більш високому рівні»

Динамо Київ 21 Грудня, 08:29 1007
Макаренко: «Хочеться пограти в Лізі чемпіонів, спробувати себе на більш високому рівні»  | 19-27
Захисник команди київського «Динамо» Євген Макаренко прокоментував телеканалу «Футбол 1» факт зимового чемпіонства свого клубу.

Захисник команди київського «Динамо» Євген Макаренко прокоментував телеканалу «Футбол 1» факт зимового чемпіонства свого клубу.

- Думаю, тут заслуга і тренерського штабу, футболістів. Вже відносно давно не завойовували золоті медалі. Хочеться пограти в Лізі чемпіонів, спробувати себе на більш високому рівні.

- Як оцінюєте шанси «Динамо» на чемпіонство?

- Не хочу нічого говорити заздалегідь. Треба домагатися позитивного результату, тоді все буде добре.

Нагадаємо, що вчора Євген Макаренко повернувся з Франції, де проходив один з етапів реабілітації після успішної операції на ахілловому сухожиллі. Футболіст ще кульгає, але темпи відновлення викликають у лікарів оптимізм, - повідомляє «Террикон».