Донецький «Шахтар» веде роботу над організацією екзотичного тренувального збору.
Про це каналу «Футбол 1» повідомив гендиректор «гірників» Сергій Палкін.
«Ми плануємо поїхати на перший збір до Бразилії. Офіційно ми це ще не оголошуємо, бо йде процес переговорів. Якщо вони закінчаться вдало, ми зробимо окрему прес-конференцію і пояснимо, навіщо це треба, чому ми це робимо і з ким будемо грати.
Ідея, принаймні, досить цікава. Думаю, у вболівальників інтерес буде дуже серйозний - може, навіть буде цікавіше, ніж деякі ігри чемпіонату України», - цитує Палкіна «Террикон».
Відзначимо, що «Шахтар» візьме участь у міжнародному турнірі, який відбудеться в іспанському місті Маспаломас з 5 по 11 січня 2015 року.