Захисник київського «Динамо» Євген Макаренко поділився думкою про суперника команди в 1/16 Ліги Європи, французький «Генгам».
«Що думаю про «Генгам»? Наступного дня після жеребкування прочитав трохи про нього в інтернеті. Вони перемогли ПСЖ 1:0... Важливо буде уникнути недооцінки суперника - це суттєвий фактор. Необхідно серйозно налаштовуватися і грати у свій футбол», - цитує Макаренка офіційний сайт київського клубу.