Григорчук: «Влітку, коли були перші переговори, я дзвонив Сьоміну»

Футбол України 21 Грудня, 20:38 761
Григорчук: «Влітку, коли були перші переговори, я дзвонив Сьоміну»  | 19-27
Новоспечений головний тренер азербайджанського футбольного клубу «Габала» Роман Григорчук поділився думкою щодо свого призначення, - передає Azerisport

Новоспечений головний тренер азербайджанського футбольного клубу «Габала» Роман Григорчук поділився думкою щодо свого призначення, - передає Azerisport

«Я радий, що в «Габалі». Вже після першої нашої зустрічі зрозумів, що тут працюють серйозні люди, які добре розуміють свої цілі. Я і сам завжди ставив перед собою високі цілі. Наші думки в цьому збігаються. Ознайомившись з базою, я знову зрозумів, що повинен бути в «Габалі».

- «Габала» зробила вам пропозицію ще влітку. Чому відмовилися?

- Я вважав за потрібне залишитися в «Чорноморці». Тоді мій перехід сюди не вийшов. Зараз же зовсім інша ситуація.

- Нинішнє становище «Габали» у турнірній таблиці прем'єр-ліги не найкраще. Чи не буде важко вийти з цієї ситуації?

- «Габала» зараз не на тій позиції, на якій повинна бути. У нас великі цілі. Але досягти їх буде дуже важко. Ми повинні бути готові піднятися на верхні рядки. Інфраструктура у клубу є, потрібно лише працювати.

- Які зміни будуть у складі?

- Перед своїм приїздом подивився матчі «Габали». Зараз же все побачив наживо. Є деякі думки. Для досягнення хорошого результату потрібно добре грати. Нові футболісти команді потрібні. Але прямо зараз про це не хотілося б говорити.

- Українська преса пише, що в «Габалі» ви будете отримувати стільки ж, скільки в «Чорноморці».

- У моєму контракті є пункт, згідно з яким, я нічого з цього приводу говорити не можу. Якщо клуб вважатиме за потрібне оголосити суму, то оголосить сам.

- Також повідомлялося про те, що збираєтеся придбати кількох гравців з «Чорноморця».

- Все може бути. Поки рано про це говорити і безглуздо. Але я б хотів привезти з «Чорноморця» деяких гравців.

- Спілкувалися з Юрієм Сьоміним з приводу «Габали»?

- Ні. Хоча влітку, коли були перші переговори, я дзвонив йому. З ним у мене хороші стосунки. Про «Габалу» ж Сьомін відгукнувся тепло.

- Вашій роботі не суперечить, що трансферні роботи проводить сам клуб?

- Це питання ми повинні вирішувати разом. Ми знаємо, який футбол від команди чекає керівництво.

- Кого з команд прем'єр-ліги ви бачите для себе головним суперником?

- В Азербайджані є команди хорошого рівня. Непросто стати чемпіоном. Потрібно працювати. Для того, щоб стати чемпіонами, ми повинні бути краще за своїх суперників.