Не виключено, що багато футболістів «Чорноморця» готуються отримати статус вільних агентів та у весняній частині будуть захищати кольори інших команд.
За наявною у «СЭ» неофіційною інформацією, у сфері інтересів різних клубів України та близького зарубіжжя знаходяться Дмитро Безотосний, Євген Опанасенко, Євген Зубейко, Кирило Ковальчук, Володимир Аржанов, Олексій Гай та Іван Бобко. Частина з них може опинитися в «Габалі», яку очолив Роман Григорчук.
Поки неясна доля двох легіонерів «моряків» - камерунця Адольфа Тейку і білоруса Михайла Сівакова. Другий з них у розпал осені вибув зі строю через травму, після чого змушений був відправитися на операцію до Італії.
За рішенням керівництва одеського клубу, яке відмовилося від кількох кандидатур на звільнену вакансію рульового «Чорноморця», виконувати обов'язки головного тренера буде Олександр Бабич, який зіграв останній матч у професійній кар'єрі три роки тому, навесні 2012-го вирішив «повісити бутси на цвях» і перейти на тренерську роботу. До недавнього часу 35-річний Бабич суміщав посади старшого тренера молодіжної команди U-19.
З відпустки футболісти «Чорноморця» вийдуть в розпал січня майбутнього року. З 15 січня «моряки» проведуть втягуючий збір на клубній базі в Совіньоні, а потім планують вирушити до Туреччини, де пройде черговий етап підготовки до весняного відрізку чемпіонату. За попередніми даними, в Анталью «Чорноморець» має намір вилетіти 28-го числа.