Роман Єрьоменко: «Не шкодую, що відмовився від нового контракту з «Динамо»

Динамо Київ 22 Грудня, 10:39 2073
Роман Єрьоменко: «Не шкодую, що відмовився від нового контракту з «Динамо»   | 19-27
Півзахисник московського ЦСКА Роман Єрьоменко згадав часи, коли він захищав кольори київського «Динамо».

Півзахисник московського ЦСКА Роман Єрьоменко згадав часи, коли він захищав кольори київського «Динамо».

«За Сьоміна рідко виходив на позиції правого захисника. Частіше - за Газзаєва. Нічого, корисний досвід. Став краще діяти у відборі. Так було потрібно команді. Тренер вірив у мене - грав без замін. В тому числі проти «Барселони» та «Інтера» в Лізі чемпіонів. Чи опікав я Мессі? Більше - Іньєсту. Намучився з ним. Верткий, технічний, здорово прикриває м'яч корпусом і близько до себе не підпускає. А щодо чемпіонату України, то в деяких іграх «Динамо» мало тотальну перевагу, і у захисників практично не було роботи, - розповів Єрьоменко у інтерв'ю «СЭ».

- З Ігорем Михайловичем розлучилися нормально. Він пропонував новий контракт на більш вигідних умовах, але я не шкодую, що відмовився. Питання ж було не в грошах. В газетах писали про інтерес «Шальке» та інших клубів, але до конкретних переговорів не дійшло. За останні роки у мене взагалі не було жодної реальної пропозиції з Європи».