Півзахисник московського ЦСКА Роман Єрьоменко згадав часи, коли він захищав кольори київського «Динамо».
«За Сьоміна рідко виходив на позиції правого захисника. Частіше - за Газзаєва. Нічого, корисний досвід. Став краще діяти у відборі. Так було потрібно команді. Тренер вірив у мене - грав без замін. В тому числі проти «Барселони» та «Інтера» в Лізі чемпіонів. Чи опікав я Мессі? Більше - Іньєсту. Намучився з ним. Верткий, технічний, здорово прикриває м'яч корпусом і близько до себе не підпускає. А щодо чемпіонату України, то в деяких іграх «Динамо» мало тотальну перевагу, і у захисників практично не було роботи, - розповів Єрьоменко у інтерв'ю «СЭ».
- З Ігорем Михайловичем розлучилися нормально. Він пропонував новий контракт на більш вигідних умовах, але я не шкодую, що відмовився. Питання ж було не в грошах. В газетах писали про інтерес «Шальке» та інших клубів, але до конкретних переговорів не дійшло. За останні роки у мене взагалі не було жодної реальної пропозиції з Європи».