Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко висловив свою думку про те, що хавбек «Карпат» Павло Ксьонз, якого активно сватають до «Динамо», здатен вписатися у тактичну схему київської команди.
«У Ксьонза є височенна швидкість, пас, вміння підіграти партнеру в організації атаки (він не ховається від м'яча, не «париться» з м'ячем), висока якість гри в атаці (вміння підключитися з глибини, обіграти на швидкості суперника один в один, виконати загострюючу передачу).
До такого вінгера, як Ярмоленко, який при розвитку атаки часто зміщується в центр, відкриваючи коридор по флангу для підключення захисника, Ксьонз був би, на мій погляд, чудовим партнером.
До всього цього, Паша дуже додав у захисній роботі, яка була попервах для нього проблемою.
Окрім цього, Ксьонз може зіграти на позиції вінгера (хоча як захисник він мені все ж більше подобається), додаючи тренерському штабу опцій для ротації складу команди.
Хоча, згадуючи в тому числі його виступи за «Металіст» (той «Металіст» можна співставляти за рівнем із нинішнім «Динамо»), я майже на 100% впевнений, що за ігровою якістю це правий захисник основного складу «Динамо», а не для лави запасних», - написав Вацко у своїй конференції на MatchDay.