Олександр Кучер: «Сподіваємося, що «Динамо» ще втратить очки»

Динамо Київ 22 Грудня, 12:32 941
Олександр Кучер: «Сподіваємося, що «Динамо» ще втратить очки»  | 19-27
Захисник донецького «Шахтаря» Олександр Кучер розказав про сподівання гірняків на боротьбу за чемпіонство із київським «Динамо» у другій частині сезону.

Захисник донецького «Шахтаря» Олександр Кучер розказав про сподівання гірняків на боротьбу за чемпіонство із київським «Динамо» у другій частині сезону.

«У нас ще все попереду. Потрібно виправляти ситуацію в чемпіонаті та діставати київське «Динамо». Будемо сподіватися, що кияни ще втратять десь очки, і ми зможемо боротися за перше місце, - сказав Кучер в інтерв᾿ю FCSD.tv. – Напевно, постійні переїзди все-таки негативно впливають на нашу гру. Деякі матчі, які ми програли, мали бути домашніми для нас, але проходили на нейтральному полі. Думаю, що на «Донбас Арені» такого б не сталося».