Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка свою відпустку проводить у США. Де, як будь-який поважаючий себе український футболіст, відвідав матч найсильнішої баскетбольної ліги планети - НБА.

Раніше пам'ятними селфі з баскетбольних арен Північної Америки ділилися нападник хорватського «Хайдука» Артем Мілевський і півзахисник «Дніпра» Сергій Кравченко. Цікаво, що Рибка, як і його колишній одноклубник Мілевський, побував на поєдинку за участю «Майамі Хіт», одягнувши клубну амуніцію. Підтримка Рибки подіяла, Хіт перемогли «Бостон Селтікс» з рахунком 100:84, пише Footboom.
