Півзахисник леверкузенського «Байєра» і молодіжної збірної України Владлен Юрченко прокоментував інформацію про свій перехід у віденський «Рапід».
- Я сам щойно побачив в інтернеті таку інформацію. Можу сказати, що про це розмови не було. Навпаки, вчора у мене була розмова з тренером «Байєра», і він сказав, що хоче, щоб я залишився і працював з ним далі. Але мені, звичайно ж, хочеться грати...
- Які твої особисті плани - ти хотів би навесні ще поборотися за місце в «Байєрі», або для ігрової практики розглядаєш варіант з орендою?
- Сподіваюся, що буду грати в «Байєрі», - сказав Юрченко Football.ua.