Клуб з Порту-Алегрі всіма силами намагається позбутися екс-форварда київського «Динамо» Клебера.
Про це на прес-конференції повідомив виконавчий директор «Греміо» Руй Кошта.
«На жаль, останнім часом для Клебера не знаходиться місця в команді і він постійно відправляється в інші клуби в оренду. Виною тому різні фактори, але першорядний - фінанси. У Клебера ще дворічний контракт з нами і його умови - значний фінансовий тягар для «Греміо». Ми прагнемо найближчим часом вирішити питання з продажем або черговою орендою футболіста. Клуб на сьогоднішній день не в змозі виплачувати його зарплату, прописану в контракті. Я б не виключив ймовірність, при якій ми домовимося з Клебером про припинення співпраці та розрив трудового договору без будь-яких додаткових фінансових виплат. Думаю, таке рішення буде найкращим варіантом розвитку кар'єри для самого гравця», - цитує одного з керівників «Греміо» «Шахта.org».
Додамо, що з червня 31-річний Клебер грав у бразильській серії Б, де встиг провести за «Васку да Гама» 6 матчів. Голами не відзначився.