Артем Мілевський: «Динамо» - моє серце, моя команда». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Грудня, 20:13 1335
Артем Мілевський: «Динамо» - моє серце, моя команда». ВІДЕО  | 19-27
Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський, в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій, розповів, чому довелося покинути клуб і як складались відносини з Олегом Блохіним.

Екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський, в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій, розповів, чому довелося покинути клуб і як складались відносини з Олегом Блохіним.

- Не можу сказати, що саме сталося. Звичайно ж, після приходу Блохіна багато гравців з того складу, коли ми ставали востаннє чемпіонами - Нінкович, Тарас Михалик, Юссуф і Каддурі - всі пішли. Всі вони були не потрібні Блохіну. Потім пішли я і Алієв. У команді залишилися тільки Шовковський, Гусєв, Ярмоленко. Нова команда і всі люди, які домагалися результату до нього, виявилися не потрібні.

Я не тримаю ні на кого образу. Це футбол, і я зараз дуже задоволений, що я граю, що в мене є клуб, вболівальники, які мене люблять. Мене все влаштовує, все подобається.

Ніколи не говорив ні про кого погано. Але Блохін насправді дуже складна людина.

Коли він був футболістом, звичайно, це був величезний талант, божевільний був футболіст. Я думаю, що коли ти стаєш тренером, потрібно забувати про це. Потрібно знаходити спільну мову з хлопцями, спільну мову з колективом, в якому ти працюєш. Може бути ті, хто залишився, знаходили спільну мову з ним, я не знайшов, так вийшло.

Якби не Блохін, думаю залишився б в «Динамо». Все було добре, я грав. Так, може бути останній рік або два, я не забивав стільки голів, або не віддавав стільки передач. Це моє серце, моя команда і я завжди з душею виходив на поле.